2011 yılında, bir beyaz cüce yıldızı gibi başlayan serüvenimiz, laboratuvar cihazları satışı, anahtar teslim laboratuvar kurulumu ve teknik servis desteği alanlarındaki hizmetlerimizle devam etmekte. Küçük boyutlarımıza rağmen, yoğun bilgi birikimimiz ve deneyimlerimizle sektördeki diğer devleri kendimize çekiyor ve büyümemizi sürdürüyoruz.

2021’den beri, genç ve yetenekli ekibimizle birlikte, MAP analiz cihazı ve pH metre gibi cihazlar da üretmekteyiz. Yapay zeka destekli otomatik koloni sayım cihazımız ve leak tester gibi cihazlar, sürmekte olan projelerimiz arasında ve bu inovatif çözümlerle sektördeki parlak ışığımızı daha da güçlendirmeyi istiyoruz. Yıl sonuna kadar, bu cihazların da laboratuvarlarda parıldayacağını umuyoruz.

Gelişmiş otomasyon, son teknoloji yazılım mühendisliği ve güncel bilgi birleşimiyle, laboratuvarlarda yeni ufuklar açmaya çabalıyoruz. Tüm bu karmaşık ve sıkıcı süreçleri daha verimli ve uygun fiyatlı hale getirerek, bilimin ışığını daha geniş kitlelere ulaştırmayı hedefliyoruz.

Novatek’le çalışmak, bir grup sıkı dostla çalışmak gibidir; birlikte üretirken iş birliği yapar, birbirimizi inişlerde ve çıkışlarda destekleriz. İnsan odaklı çalışma anlayışımızla her birimiz, yaptığımız işte desteklenir ve değer görürüz. Sektörde bir nova gibi parlamak, yeni ufuklar açmak ve bilimin ışığını daha fazla kişiye ulaştırmak için sen de bize katabilirsin.

Başvuru Süreci Nasıl İşliyor?

Aşağıda yer alan başvuru formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Özgeçmişinizin yanı sıra, hangi pozisyonda çalışmak istediğinizi ve neden Novatek Analitik’te çalışmak istediğinizi de bilmek isteriz. İnsan Kaynakları ekibimiz, başvurunuzu en kısa sürede değerlendirecek ve uygun pozisyonlar için sizinle iletişime geçecektir.

——–

          In 2011, our journey began like a white dwarf star, continuing with our services in laboratory equipment sales, turnkey laboratory installations, and technical support. Despite our small size, with our intense knowledge accumulation and experiences, we attract other giants in the sector to ourselves and maintain our growth.

Since 2021, along with our young and talented team, we are also producing devices such as MAP analysis devices and pH meters. Our AI-supported automatic colony counting device and devices like leak testers are among our ongoing projects and we aim to further strengthen our bright light in the sector with these innovative solutions. We hope that by the end of the year, these devices will also shine in the laboratories.

With advanced automation, cutting-edge software engineering, and a combination of current information, we strive to open new horizons in laboratories. We aim to reach a broader audience with the light of science by making all these complex and tedious processes more efficient and affordable.

Working with Novatek is like working with a group of close friends; we collaborate while producing together, and support each other through ups and downs. With our people-centric working philosophy, each of us is supported and valued in our work. To shine like a nova in the sector, to open new horizons, and to bring the light of science to more people, you can join us too.

How Does the Application Process Work?

You can reach us by filling out the application form below. Along with your resume, we would also like to know in which position you would like to work and why you want to work at Novatek Analytical. Our Human Resources team will evaluate your application as soon as possible and will contact you for suitable positions.

  Başvuran Bilgileri

  E-posta

  Telefon Numarası

  Pozisyon

  Özgeçmiş Yükle (PDF, DOC veya DOCX formatında)

  Kendinizi Kısaca Tanıtın

  Siz de Novatek Analitik’in hikayesine katkı sağlayın